Pod černým pláštěm je laskavé srdce 2/3

17. srpna 2016 v 15:14 | Saky-chan |  Naruto Jednorázovky 18+!!
Tak tady je pokračování :) pište komentííky :)

Večer se všichni šlenové týmu HEBI/TAKA společně se Sakurou sešli v kuchyni na společnou večeři.Jakmile Karin uviděla na Sakuře oblečení od Sasukeho zrudla zlobou.
Jelikož Karin nebyla v kuchyni žádný umělec přenechali veškeré vaření na Sakuře. Její nadšení pominule se zjištěním kolik toho jednotlivci tohoto týmu sní.Pochopitelně Karin chtěla velice málo aby byla krásně hubená a líbila se Sasukemu.Juugo jakožto největší člen pochopitelně sní nejvíc s čim však Suigetsu nesouhlasil a chtěl dvakrát víc než on.Sasuke vše jen s mírným pobavením sledoval z dálky.
Sakura nakonec musela každému udělat vlastní bento.Juugo odmítal být v jedné místnosti se Suim.Karit neustéle lezla za Sasukem a ten se snažil co nejdříve odejít.
Sakura dala každému jeho krabičku a sama se svou si odkráčela do Sasukeho pokoje. Pohodlně se usadila na jeho velké posteli a dívala se z okna.Líbil se jí výhled na les.Byla tak zadumaná sama do sebe že si nevšimla že s ek ní připojil Sasuke.

,,Co pozoruješ?" otal se černovlásek. čímž spůsobil Sakuře nahlou srdeční zastavu.
,,Lekla jsem se tě! příště klepej nebo aspon zakašlej že si tu!" osočila se na něj
,,Já mám klepat do vlastního pokoje?" řekl s lehkým pobavením.
,,Mohl bys dokud ho musím sdílet s tebou."řekla uraženě.
,,Dobře no" přitakal

Sakura uklidia krabičku s večeří a mířila si to zpátky do pokoje ,když najednou zjistila že je vlastně uplně sama a má jedinečnou šakci na unik zpátky do vesnice.Rozhlédla se kolem sebe jestli tam nahodou někdo není a poté vystčila hlavu ze dveří.Nikoho neviděla.Udělala dva kroky do prostranství před jejich ukrytem a ucitěla ostrou boelst v paži. Kunai měla zapíchly dost hluboko.Rychle ho vynadala aby s emohla alespoň nějak bránit a rychle si léčila ruku.Nemohla najít nikoho kdo by to po ní hodil.Rozhlížela se do všech stran ale pořád nikoho neviděla.
,,Kdo jsi?!" otázala se do všechn stran.
,,Neříkej mi že od nás odcházíš..." řekl neurčitě Juugo.
,,Né..né.. já se jen šla podívat do lesa.."strach v jejích slovech byl znát.
,,Nelži mi taky!!" rozeřval se na celé kolo.
,,Co se to tady děje?" Sasuke dorazil a snažil se pochopit situacu.
,,Ta tvoje malé mrška chtěla zdrhnout!" zloba v jeho hlase byla tak znát až se Sasuke bál že se začne proměňovat.
,,Uklidni se Juugo.Sakuro vysvětlíš mi to?" řekl Sasuke klidním a nic neříkajícím hlasem.
,,Já sem klidný! To ona se snažila utéct!" stalé dokola řval.
,,Juugo okamžitě jdi pryč a nevracej s edokud se neuklidníš. Nerad bych přišel o další skrýš zbořenou tvým hněvem"řekl prostě ale Juugo odmítal odejít a stale seděl na větvi stromu,,A co se tebe týče Sakuro vysvětluj"" otočil se na Sakuru a čekal odpověď
,,Já se chtěla jen podívat na les" řekla jemně a doufala že ji tato lež vyjde.
,,Sakuro máš mě snad za blázna? Je mi jasné že si chtěla využít situace a utéct." Sasuke nevypadal nijak překvapeně.
,,Ale já.." nestačila nic doříct protože se na ní ze stromu řítil naštvany Juugo s přeměněnou rukou.
,,Ty malá Lhářko!!!!" řval dál na Sakuru.

Sakura s vytřeštěným výrazem jen pozorovala blížící se naštvanou horu.Věděla že se nemé jak bránit a tak co nejrychleji uskočila.Juugův utok zastavil Sasuke.Skočil proti němu a snažil se ho spacifikovat.Nic na jeho zlost nefungovala a tak ho Sasuke jen odkopl do dáli a rychle za nim vystartoval. Bojovali proti sobě daleko od Sakuřina pohledu.Juugo se vztekal a nadával jak jen to šlo.Sasuke s kameným vyrazem vykryl každý jeho výpad a jen čekal až se uklidní.

Sakura vůbec nechápala jeho zlost. Jen co ji zmizeli z dohledu rychle utekla a schovala sem v Sasukeho koupelně.Byla tak v šoku že až ve chvili kdy seděla na zemi si všimlamaleho škrábance z Juugova utoku.Zřejmně nebyla tak rychla jak si myslela.Seděla tam a jen přemýšlela že unik asi nebude to nejlepší.

Sasuke se po chvíli vrátil a rozhlížel se před úkrytem kam Sakura zmizela.Pomalu procházel domem aby ji našel.Nikde ji neviděl a tak zamířil do pokoje.Prošel pokojen a šel do sprchy.Bez zaváhání vešel, zamkl za sebou dveře a začal se svlékat.Sakura schovaná pod umyvadlem naproti vany zatajila dech a nevěděla co má dělat. Sasuke si uvolnit uzel na fialovém ,,lanu,, co mu drželo horní část kimona a pomalu ho nechal klouzat směrem k zemi po jeho vypracovaném tělě.Když už se chystal uvolnit i kalhoty uslyšel jemné zakašlání.

,,Ehm Ehm" zaznělo potichu od Sakury ale Sasuke ji stále neviděl.
,,Haló?"řekl trochu ustaraně jelikož nevěděl od koho nebo od kud se ozýva kašel.
,,Promiň Sasuke já nevěděla že sem příjdeš a pak jsem spanikařila" Sakura se pomalu zvedala z pod umyvadla ale její poholed byl zarytý v zemi.
,,Sakuro čekal jsem že si utekla" řekl udiveně stojíc před ní polonahý.
,,Né to né.Radči sem se tady schovala.Promiň hned odejdu."Snažila sem pomalu proplížit kolem Sasukeho tan jí však zastavil svou paží ktarou si opřel o zeď.
,,To už odemě utíkáš?" řekl s šibalským úsměvem.
,,Myslím že bych už měla jít" řekne a rychle podleze pod rukou ,,Oh né jsi zraněný" řekne při podledu na jeho záda.
,,Je to jen škrábanec nemusíš se bát" řekl trochu unuděně.
,,Vydrž chvíli vyléčím ti to" řekla potichu a přiložila ruku na zranění.
,,To není potřeba"řekl rázně a rychle se otočil.

Při jeho rychlé otočne stratila Sakura balanc, spadla na něj a oba se odporoučeli na zem.Sakura teď ležela na Sasukeho teď už vyspělém a vypracovaném těle.Cítila to teplo které se z něj line.Měla obličej tak nebezpečně blízko toho jeho až celá zrudla a snažila se vztát.On jí však nenechal.Jednou rukou ji pevně držel za pas a druhou ji položil na obličej.Ona nechápala co se děje.Sasuke měl tak něžný pohled a jeho dotyky byly tak příjemné.

Už to nevydržela a přitiskla svá usta na ty jeho a čekala odpor.Toho se však nedočkala ba naopak přivítal toho gesto více než by sám čekal.Sakura se odpojila od jeho úst a čekala co se bude dít dál.Hleděla do těch černých očí a čekala náznak nějakeho citu.Jeho pohled byl v prvních chvílích tak něžný a jemný.Sakura se trochu zavrtěla aby z něj nespadla a pak ucítila tlak na své noze.Sasuke vzrušeně syknul a jeho pohled se změnil.Už to nebyl tan něžný a lýskyplný pohled teď šel vidět pohled hladové a dravé šelmy.On už nemohl čekat.Vyrhnul se hladově na její rty a okousaval jí ret.Sakura jen sténala slastí a chvilkovou bolestí která jí v tomto případě připadala kouzelná.Sasuke rychle převalil Sakuru pod sebe a snažil se její ústa dobýt svým jazykem.Netrvalo dlouho a podlehla mu.Jejich jazyky do sebe vášnivě naráželi nebo se kolem sebe kroutili.Pro oba to byla nádherná extáze.Sasuke to nevydžel a i přes všechno oblečení lehce přirazil na Sakuru aby věděla s čim má tu čest.Ona jen zasténela a kousla ho do rtu.Sasuke rychle zvedkl hlavu a otřel si ret aby zjistil jestli mu náhodou neteče krev.Pár kapek se tam našlo tak se zuřivě kouknul na Sakuru.Její strach v očich byl zřejmý.On s nečitelným pohledem pokládal sakuře pomalu ruce ke krku.Ona čekala bolest ale uslyšela jen rychle škubnutí a zvuk trhající se látky.Její prsa najednou byli na sětle božím a Sasuke je mlsně okukoval.Ona se je snažila zakrýt rukama ale ve chvíli kdy to udělala chytl Sasuke obě její ruce do svě jedné a přišpendlil jí je nad hlavou.Ona vyjekla strachem ale to už jí opět Sasuke líbat na rtech ,ale u nich jen nezůstal.Pomalu si dláždil cestičku polibky přes její krk,klíční kost až došel k prozatimnímu cílu své cesty.Hladově se vrhnul na její levo prso a sál ho a mačkal.Zatím co jeho rty bylu velice zaměstnané jeho ruka si hledala jinou práci.Začala Sakuře svlékat Sasukeho tepláky.Když jí je stahovat jen nepatrně s edotknul onoho citlivého bodu ukryteho pod kalhotkami a pak tepláky odhodil.Sakura jen bezbraně sténala a snažila se uvolnit si ruce.On jí to však nechtěl dovolit.Když bylo i její druhé prso dostatečně okousané pomalu si dláždil další cetičku.Pomalu polibek po polibku klecel po jejím břišku a snažil se nalést další cíl.Sakura se začla vrtět a doufala že už brzy s tímhle týráním skončí.On však byl jiného názoru.Jen co došel polibky na okraj kalhotek zastavil se a roztáhl jí nohy od sebe.Pustil jí ruce aby mohl pohodlně klečet mezi jejími stehny a pak pokračoval v líbací cestičce po jejím levém stehně.Od koleno směřoval směrem dolu ke svému cíli a totéž opakoval na druhém stehně.
Sakura už to nemohla vydržet a vyjekla.Sasuke se sám pro sebe spokojeně usmál a dal jí malý polibek přes kalhotky ja její citlivý bod.Sakura mu drápala ruce co mohla a slastí se celá prohýbala v zádech.Sasuke byl velmi spokojený a ryzhodl se že jí potrápí.

,,Tak pojď půjdeme už spát.Ty si lehni do mé postele a ja si lehnu na zem" řekl vážně Sasuke a vztal od Sakury.
,,Co?" byla zmatená a skoro nahá na zemi koupelny.
,,No nedívej s ena mě tak.Je čas jít spát" otevřel dveře a šel smerem k posteli aby si mohl nachystat spaní a vzít si druhou peřinu a polštář.
,,Ale.."Ona ho nechápala a nezmohla se ani na slovo.
,,Ale co?" řekl s mísným pobavením.
,,TY!" naštvala se Sakura a běžela za ním.

Sakura se rozběhla a chtěla mu skočit na záda ale nečekala že se otočí a vletí mu přímo do náruče a spadnou na postel.Sasuke ležel na zádach a Sakura na něm obkročmo seděla.On měl dost vyjevený výraz už jen s toho důvodu že mu seděla přesně na jeho nejcitlivějším míste.Sakura toho pochopitelně využila a lehce zavrtěla panví aby i přes kalhoty cítil tlak směrem nahoru a dolu.Sasuke zavzdychal a podíval se jí do očí.Viděl v nich tu hravost a to že mu ráda omlatí to jak byl hodný on na ní.Sakura uvolnila jeho kalhoty a panví opět jal dolu ale to nejen proto že ho to vzrušovalo ale taky mu sundavala kalhoty.Sasuke byl v sedmém nebi.Ona mu obsypávala celou hruď polibky.Došla sou cestu až na okraj jeho trenýrek.Ale nebyla jako on.Jedním rychlým pohybem mu je strhla až se Sasuke zalýkl.Nečekal že udělá něco takového.Ona se usmála nad jeho výrazem a dala se do práce.Opatrně mu jeho dosti velkou chloubu chytla du ruky a jemně políbila špičku jeho údu.Odměnou jí bylo jeho slastné zastánání.Když už chtěla pokračovat jeho ruce jí zarazili.On jí rychl za ruce a bleskově vyzvedl na sebe aby byla v poloze obkročmo.Ona se jen zmateně dívala ale pak uviděla tu touhu v jeho očích.On na nic nečekal.Rozthnul jí malé krajkové kalhotky a pomalu ho do ní vsunul.Ta extáze byla ohromující.Čím hlouběji se do ní nořil tím víc oba sténali a obýbali svá záda.Sakura zrychleně dýchala a když cítila že je tam celá začala se pomalu pohybovat.Ta slast ... ta extáze... Začala zrychlovat a cítila že tohle bude její konec.Jako by se tříštila na tísíc malých kousíčků.Opár chvil později a pár temp se přestala pohybovat a v extázi padla na Sasukeho hruď.Ten neváhal ani minutu a přetočil jí pod sebe.Ona chvíli prosila ať už jí nechá ale on jako by jí neslyšel.Začal se pohybovat drsně a rychle.Ona křičela v dalším návalu extáze.A v tu chvíli už to přicházelo i na Sasukeho.Oba byli stracení v té slasti.V té krásné a nenahraditelné chvíli.Jako by byli jen oni dva.Nikdo jiný v tu chvíli neexistoval.Sasuke padl unavou na Sakuru.Oba velmi rychle dýchali.Byli upocení a nalepení na sebe.Nevadilo jim to.Tenhle intimní zážitek si oba chtěli zapamatovat.Sasuke si lahnul na záda a přitáhl si Sakuru na svou hruď.Pomalu jí políbil do vlasů a pak oba spokojeně usínali.


______________________________________________

Konec :) prosím o komentíky :)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama